Kredi Kartı İle Paykwik

Kredi Kartı İle Paykwik


Uygun fiyat seçenekleri ve ödeme kolaylıkları sunmakta olan sanal kart yetkili bayileri, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan güvenli bir şekilde alış veriş yapabilmeniz için kredi kartı ile paykwik alma işlemlerinde de size güvenli bir alım kolaylığı sunmaktadır. Kredi kartı, mobil ödeme ve banka havalesi ile sanal kart alabilir, kişisel verilerinize erişim kısıtlamasını sitemiz üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. 


Paykwik Kart Nasıl Satın Alınır?


Sistem üzerinden seçeceğiniz elektronik para kartını, size uygun bakiyeyi seçerek tanımlama işlemine başlayabilirsiniz. Bakiyenize karar verdikten sonra ödeme seçeneklerinden mobil ödeme, kredi kartı ile ödeme ve banka havale seçimini yaparak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Satın alma işleminin kolay olduğu sanal kart bakiyesi için kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmadan, ödemenizi banka üzerinden gerçekleştirerek güvenli bir şekilde işlemi tamamlayabilirsiniz. Sadece size özel tanımlanmış olan 16 haneli paykwik kart numarası ve CVV güvenlik kodu 1 dakika içerisinde telefon numaranıza gönderilerek, kullanıma açılacaktır. Güvenli ve hızlı ödeme seçenekleriyle hemen sanal kart sahibi olabilirsiniz. 


Sanal Kart Nasıl Kullanılır?


Gizliliğe ve güvenli alışverişe önem veren sanal kartlar, kullanım için 40.000 site üzerinden etkileşim kurabileceğiniz ödeme imkanlarına sahiptir. Oyun, giyim ve teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz paykwik bakiyesini kullanmanız için site ödeme seçenekleri kısmından yararlanabilirsiniz. Elektronik kart ile ödeme seçeneklerini gördüğünüz bütün online mağazalarda kullanım imkanı sunacak, size güvenli alış verişin kapılarını açacaktır. 


7/24 Canlı Destek 


Sitemizde yer alan canlı destek ekibimizden kart bakiyesi, bakiye bozdurma ve yeni sanal kart alma işlemleri için 7/24 yararlanabilir, dilediğiniz paykwik işlemi için talepte bulunabilirsiniz. Günün her saati erişim sağlayacak şekilde kredi kartı ile paykwik satın alma işlemin yapabilir 1 dakika içinde Paykwik kodunuz SMS yoluyla telefonunuza yönlendirilme işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. 


Paykwik Ödeme Yöntemleri 


Birçok ödeme yöntemiyle hayatınızı kolaylaştıracak olan Paykwik, güvenilir alışveriş için 7/24 yanınızda olacaktır. Kredi kartı ile paykwik ödeme seçenekleri sunduğu gibi bank kart ve ek kart ile de istediğiniz paykwik kartını anında alabilir, istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda mobil ödeme, EFT ve Havale seçeneklerinden de yararlanarak, kolay bir şekilde sanal kart alabilirsiniz.


 Paykwik İle Hızlı Erişim Kolaylığı 


Paykwik sanal kart sistemi sayesinde, internet üzerinden yapacağınız alışveriş işlemlerinde, kişisel bilgilerinizi kullanmadan aynı zamanda birçok soruya cevap aramadan rahat bir şekilde alış veriş yapabilirsiniz. Sanal kart kullanarak kredi kartı ile paykwik arasındaki güvenli ve hızlı erişim kolaylığının farklarını siz de görecek, tek kullanımla gözünüz arkada kalmayacaktır. 


Şimdi Al Fırsatlar Dünyasına Katıl! 


Oyun ve sosyal medya seçeneklerinden de yararlanabileceğiniz paykwik sanal kartla, indirimlerden de yararlanabilir, dahası güvenli alışverişin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 7/24 aktif olarak satın alabileceğiniz sanal kart seçeneklerini şimdi inceleyebilirsiniz.