Paykwik Fiyat Listesi

Paykwik Fiyat Listesi


Sanal kredi kartı fiyat seçeneklerini tek seferlik online alış veriş işlemleri için kullanabilir, Paykwik fiyat listesi üzerinden size uygun olan kredi bakiyesini hemen satın alabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı kullanım imkanı sunan elektronik kartlar, ikinci bir kullanım yapılayacak şekilde tasarlanmış, aynı zamanda kalan bakiyenizi bozdurabilme imkanı da sunmaktadır.


Paykwik Resmi Yetkili Bayii 


Güvenilir ve garantili alışverişin ilk adımlarını atabileceğiniz sanal kredi kartı resmi yetkili bayii üzerinden, paykwik fiyat listesi incelemelerinizi yapabilir, sanal kart bakiye ihtiyacınıza göre satın alma işlemini anında tamamlayabilirsiniz. Avantajlı fiyat seçenekleri ve satın alma kolaylığıyla sanal alış verişte güvenlik, sitemiz üzerinden de sınırsız erişim sağlama imkanı bulabilirsiniz. 

Sınırsız ve kesintisiz sanal kart bakiye alma imkanı bulabileceğiniz resmi yetkili bayiimiz, Euro üzerinden fiyatlandırılmış, Türk lirası üzerinden de bakiye alabilme seçenekleriyle kullanımı daha da kolaylaştırmıştır. Fiziksel bir kart olmadığı için telefon numaranıza tanımlanacak olan kredi kartında, kalan bakiyeniz hesabınıza direkt geri aktarılacaktır.


Paykwik Fiyatları Nasıl Listelenir?


Dünya üzerinde birçok ülkenin sanal kullanım kartlarından biri olan Paykwik fiyat listesi, Euro ve dolar kurları üzerinden satın alınacağı ülkenin kurlarına göre ayarlanmaktadır. Sanal para ile hiçbir ilgisi olmayan bu kart, sadece ön ödemeli kullanım için hazırlanmış güvenli alışveriş seçenekleri için geliştirilmiştir. Tek kullanımlık sanal akıllı kart olarak, siz kullandığınız anda kendini imha ederek bir başka kullanıma imkan vermeyecektir. 


Paykwik Kart Özellikleri 


İnternet üzerinden kullanabileceğiniz sanal kart paykwik, gerçek hayatta geçerliliği olmayan bir karttır. Kullanımı oldukça kolay aynı zamanda almak istediğiniz seçeneklere de sahip olan elektronik kart, sadece online mağazalarda kullanım imkanı sunmaktadır. 

  • Size uygun bakiye seçenekleri ile satılmaktadır. 
  • Yalnızca online mağazalar üzerinde kullanım hakları bulunmaktadır. 
  • Sanal kredi kartı bakiyenizden daha az alışveriş yapıldığında kalan bakiye nakit olarak hesabınıza yönlendirilir. 
  • Sanal kart kullanımı sadece belirtilen süre için geçerli olacaktır. 
  • Kartınızın kullanım hakları sadece birinci tekil şahıslara aittir. İkinci bir kullanım hakkı bulunmaz. 


Paykwik Kart Bozdurma İşlemi Nedir?


Paykwik fiyat listesi üzerinden aldığınız kartı kullanmadığınız takdirde anında nakitte çevirme imkanınız da bulunmaktadır. Bunun için satın aldığınız resmi yetkili bayiiyle iletişime geçerek, Paykwik kart bozdurma işlemi için talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Anında hesabınıza tanımlanacak paranızla nakit alışveriş yapma imkanı da sunan sanal kart, bozdurma özelliğiyle bakiye kullanımında bulunmamış kart sahiplerine geri ödeme gerçekleştirecektir.


Paykwik Güncel Fiyat Listesi 


Paykwik güncel fiyat listesi değişiklik gösterse de 10 euro ile 1000 euro arasında satın alabileceğiniz fiyat aralıklarına sahiptir. Herkesin ihtiyacına cevap verebilecek kapasiteye sahip olan sanal kart, kullandığınız anda kendini imha ederek ikinci bir kullanım imkanı vermemektedir. Kart içinde kalan paranız kullanılmayan bakiye olarak hesabınıza geri ödemesi yapılacak şekilde programlandırılmıştır.