Paykwik Kart Resmi Bayisi

Paykwik Kart Resmi Bayisi

Lisanslı bir hizmet sağlamakta olan Paywik kart resmi bayisi, kart masrafı ve komisyon ücreti talep etmeden, kolay bir alım işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Resmi bayii güvencesiyle, satın alma ve paykwik kart bozdurma işlemlerini kısa zamanda yapabilir, 7/ 24 canlı destek garantisiyle sorularınızı ve problemlerinizi paykwik ekibiyle paylaşabilirsiniz.


Paykwik Resmi Bayi Güvenliği

Güvenli ödeme sistemi üzerine kurulu olan paykwik kart resmi bayisi, kullanıcıların kişisel bilgilerini üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşmadan, güvenli bir alış veriş sağlamaktadır. Memnuniyet garantisi vermekte olan yetkili bayi, çözüm odaklı yaklaşımlarla, kartınızı güvenli bir şekilde kullanmanıza olanak vermektedir. Online sanal kart özelliği ile TL üzerinden Euro tanımlı paykwik kart satın alma işlemi yapabileceğiniz resmi bayi, 7/ 24 canlı destek sunarak, whatsapp üzerinden de erişim sağlamanıza imkan vermektedir.

Güvenli sanal kart kullanımı için aynı zamanda komisyon ve masraf gibi ödeme bedelleriyle uğraşmamak için her zaman resmi siteleri tercih etmeli, ön ödemeli kart sistemlerinde buna dikkat etmelisiniz.


Yasal Paykwik Kart Kullanımı

Satış ve pazarlama alanında yasal hakları olan Paykwik kart resmi bayisi, güvenli ödeme sistemleri kullanarak, kart alım sırasında sizin de bilgilerinizi güvenlik ağlarıyla sağlamaktadır. Bu sistem üzerinden banka kartınızın veya kişisel bilgilerinizin üçüncü kişiler ve kurumlar tarafından paylaşılmayacağından emin olabilir, alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre Paykwik kart sistemleriyle kumar ve bahis oyunları oynanılmamakta, tamamen eğlence niteliği taşınan online oyun sistemleri üzerinden kullanılabilmektedir. T.C üzerinden yasal olmayan kullanım alanlarına dair sanal kart sistemlerinin satılması tamamen doğru değil, sahtekarlık barındıran bir işlemdir. Yasal paykwk kullanımı için mutlaka resmi bayi üzerinden alışverişlerinizi yapmaya özen göstermeniz, her zaman faydalı olacaktır.


Paykwik Resmi Siteden Nasıl Satın Alınır?

Paykwik kart resmi bayisi, site üzerinden kullanıcılara güvenli ödeme seçenekleri sunan 10 Euro ile 1000 Euro arasında bakiyeleri bulunan sanal kartlar sunmaktadır. Bu sanal kart seçeneklerini, kullanacağınız bakiye limitine göre seçerek, online güvenli ödeme üzerinden TL kullanarak yapabilirsiniz. Size dijital alan üzerinden sunulacak olan 16 hanesi paykwik kart kodunu, kullanacağınız alandaki paykwik ödeme seçeneğini işaretleyerek girmeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık sanal kart olarak, 16 haneli kart numarasını kullandıktan sonra kendini imha ederek, ikinci bir kullanıma izin vermemekte, onlien alışveriş sistemlerinin güvenliği sağlayarak kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.


Güvenli Sanal Kart Kullanımı

Online alışveriş alanıında yaygın bir kullanım alanı edinen sanal kart, paykwik anlaşması bulunan siteler üzerinden geçerlidir. Oyun alışverişlerinizde, kişisel bilgilerinizi her site ve sistemle paylaşmadan sadece 16 haneli pin numaranızı kullanarak satın alma işlemi yapmanıza olanak vermektedir. Üyelik sözleşmesi ile kimlik bilgilerinizin güvenliğini sağlayacak olan Paykwik kart resmi bayisi, % 100 güvenilir ödeme sistemleri üzerine kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti ve güvenlik sistemleri üzerine kurulu olan sanal kart uygulaması, satış işlemleri sırasında hız kazandıracağı gibi güvenliğinize de öncelik vermektedir.


Paykwik Sanal Kart Satın Al!

Paykwik resmi bayi siteleri üzerinden alabileceğiniz bir sanal kartır. Komisyon ve kart masrafı üzerine ek ücret talep etmeden, Euro para birimi kullanılarak güvenli alışveriş sunmaktadır. Kartınızda oluşturulacak bakiye tanımlaması, tamamen 16 haneli kart numarasıyla sizlere verilerek, paykwik kullanımı olan sitelerde kimlik bilgisi ve kredi kartı bilgisi istenmemektedir. Kolay kullanım, güvenilir alış veriş ve tek kullanımlık kartlar olarak, istediğiniz zaman alabilir, bozdurma işlemleri için de 7/ 24 destek sağlayacak canlı destek bölümüne başvuru yapabilirsiniz.