Paykwik Fiyatlar

Paykwik Fiyatlar

Paykwik ile yapılan yatırımlar internette daha güvenli alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Paykwik ödeme yönteminde limitler önceden belirlenmektedir ve farklı miktarlarda para ile yüklenen kartlar hazır satın alınmaktadır. Paykwik EURO ile tanımlandığı için fiyatları TL cinsinden sık sık değişebilir. Bunun nedeni günlük kur farklılıklarıdır. Paykwik fiyatlar resmi Paykwik sitesinde ve diğer online bayiliklerde verilmektedir.

Paykwik Kart Nedir?

Paykwik kart, ön ödemeli sanal bir kart türüdür. Son yıllarda bu ön ödemeli kartlar özellikle internet harcamaları için çok sıklıkla satın alınır. Herhangi kişisel bilgi ve şifre paylaşmadan kartınızla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelere başlamadan önce istediğiniz limitte ve fiyattaki kartı satın almanız, verilecek kodu kaydetmeniz gerekmektedir. Bu kod, para transferleri için size sorulacak olan bilgidir.

Paykwik fiyatlar bazı sitelerde daha yüksek bazılarında düşük olabilmektedir. Her zaman için düşük fiyatlı sitelerin güvenilir olduğun söylemek mümkün değildir. Sitenin resmi web sitesi bu alımlar için daha uygundur.

Paykwik Fiyatları 2020

Paykwik fiyatlar sitenin resmi web sitesine girdiğinizde üst menüdeki “Paykwik Fiyatları” başlığında bulunmaktadır. Ayrıca ana sayfada altlara doğru indikçe de farklı miktarlarda yüklenmiş kart seçeneklerini ve hem EURO hem TL cinsinden fiyatlarını görebilirsiniz.

Paykwik fiyatları şöyledir:

·         10€ değerindeki TL cinsinden 75 TL olan Paykwik kart

·         15€ değerindeki TL cinsinden 112 TL olan kart

·         20€ değerindeki TL cinsinden 149 TL olan kart

·         25€ değerindeki TL cinsinden 186 TL olan kart

·         30€ değerindeki TL cinsinden 223 TL olan kart

TL cinsinden fiyatlar güncellenebilir. Bu nedenle öncelikle canlı destek hattındaki satış temsilcisi ile görüşüp o günkü kura göre fiyatları öğrenebilirsiniz.

Paykwik Fiyatları Nelerdir?

Paykwik fiyatlar geniş bir yelpazede değişkenlik göstermektedir. Üstte maddeler halinde belirtmiş olduğumuz fiyatlar kısmi kart çeşitleridir. Daha birçok farklı limitlerde yüklenmiş Paykwik kartlar bulunmaktadır. Bunlar ise genellikle tercih edilen, satın alınan kartlardır.

Paykwik kart fiyatları €10’dan başlar ve 1000€’ya kadar değişik limitlerde tanımlanabilir. İhtiyacınıza göre seçim yapabilir ve kartınızı satın alabilirsiniz.

Paykwik Ucuz Kart Nereden Alınır?

Paykwik fiyatlar güncel kurlar doğrultusunda birçok sitede aynıdır ya da benzer fiyatlardadır. Bazı siteler ise çok daha ucuz kart sattıklarını ve bozum işlemleri yaptıklarını belirtmektedirler. Bu sitelerin bazıları güvenilmez, dolandırıcı sitelerdir. Avantajlı kart satın almak isteyen kişileri zarara uğratabilirler.

Paykwik kartlar kurların daha fazla avantaj sağlayacağı günlerde satın alınabilir ya da bozdurulabilir. Bilinen, güvenilir sitelerden kart almak çoğunlukla daha iyidir.

Paykwik Kart Nasıl Satın Alınır?

Paykwik kart satın almak için resmi web sitesine ya da online satış bayisine giriş yapıp, kart fiyatlarını öğrendikten sonra hangi limitte ürün istiyorsanız onun altındaki “Satın Al” butonuna basabilirsiniz. Mobil ödeme, havale ya da kredi kartı gibi yöntemlerle kartın ödemesini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Satın alma işleminizi bittiğinde ise e-mail adresinize ya da cep telefonunuza SMS olarak 16 haneli kod yollanır. Bu kodu bahis sitelerinde, oyun ve alışveriş sitelerinde istenilen yere yazdığınızda para transferiniz gerçekleşir ve limitinizden ödeme yaptığınız miktar düşülür.

Paykwik Bozma Hangi Fiyatlarla Yapılır?

Paykwik bozma fiyatları kura göre değişmektedir. En avantajlı bozdurma fiyatları için güvenilir online bayilikler arasında fiyat karşılaştırması yapabilir, kurları takip edebilirsiniz. Canlı destek hattına bağlanıp, yardım ve kurlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bozdurma işlemi kartınızda kalan paraları nakit olarak çekebilmenizi sağlar. İyi sitelerde bu süre 15 dakikadır; bu zaman dilimi içinde paranız banka hesabınıza yatırılır. Banka hesap numaranız ve kart kodunuz satış temsilcisi tarafından bozma aşamasında talep edilecektir.