Paykwik Geçen Siteler

Paykwik Geçen Siteler

Paykwik Geçen Siteler


Sanal ödemeyi kolaylaştırmak için kullanılan akıllı sanal kart sistemlerinden biri olan Paykwik kart, kişisel bilgilerinizi korumak için ideal bir güvenceye sahiptir. Bugün dünyanın birçok sitesinde kullanım kolaylığı sunan sanal kart, Türkiye’de dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olacaktır. Paykwik geçen siteler 40 binden fazladır ve ödeme kolaylığı sağlayacak uygun bir kullanıma sahiptir. 


Paykwik Nasıl Kullanılır? 


Paykwik kart alma kolaylığı online sistemler üzerinden sadece isim, GSM numarası ve e-mail adresinizle alabileceğiniz uygulamalardan biridir. Sitemizin canlı destek kısmından bilgilerinizi girerek, anında kolay bir şekilde paykwik pin kodu olabilirsiniz. Daha sonra alışveriş yapacağınız siteler üzerinden kart içinde yer alan bakiyenizle birlikte güvenli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirerek işleminizi tamamlamış olursunuz. Alışveriş yapmanız için oyun ya da e ticaret alanında paykwik geçen siteler üzerinden hızlı aktivasyon sağlayabilirsiniz. 


Paykwik Kullanımı İçin Hangi Bankalar Geçerlidir? 


Türkiye’de kullanımı 2017 yılında başlamış olan Paykwik, birçok banka tarafından kullanıma açık hale getirilmiştir. Yapıkredi, finansbank, Akbank, işbankası, Teb ve paypal hesaplarınız üzerinden de Paykwik geçen siteler için işlem yapabilir, kolay bir şekilde hızlı ödeme gerçekleştirebilirsiniz.  Sanal akıllı kart kullanımı için resmi paykwik sitelerine başvurarak, limitinizi belirlemeniz halinde hemen kullanıma açılacak anında ödeme yapabileceksiniz. Geçerli olan bankalar üzerinden ödeme yapabilir, Paykwik bozdurma işlemi için bankanızın IBAN numarasına ödeme talebinde bulunabilirsiniz. 


Paykwik Kartla Neler Yapabilirsiniz?


Güvenilir sanal kart kullanımı için ideal olan Paykwik ile hesap cüzdanı oluşturabilir, farklı kart markalarını da bu güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Paykwik geçen siteler üzerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi Steam gibi oyun sitelerinden oyunlara katılabilir, Spotify Premium hesabı da oluşturabilirsiniz. 7/24 anında ödeme kolaylığı sağlayan Paykwik kart ile özel promosyon kampanyalarına katılabileceğiniz gibi VIP üyelik de alarak avantajlı alışverişin tadını çıkartabilirsiniz. 


Paykwik Kullanım Alanları Nelerdir? 


Paykwik kullanım alanları sanal kart olarak sadece online alışveriş üzerinde oluşturulmuştur. 40.000 web site üzerinde alışveriş kolaylığı sağlayan bu sistem, uçak bileti alabileceğiniz ya da oyun sitelerine katılabileceğiniz birçok alanda işlem görebilmektedir. Paykwik geçerli siteler üzerinde hızlı bir şekilde aktive edilerek kullanılabilir, hesaplı bir şekilde alışveriş yapmanız için size ödeme kolaylıkları sağlayabilir. 

Euro kuru üzerinden satın alınabilen Paykwik sanal kart, kullanım alanı geniş ve hızlı bir işlem özelliği sunarak bugün dünya üzerinde birçok alanda yer almaya başlamıştır. Canlı destek bölümünden hemen alabileceğiniz Paykwik kart ile kişisel bilgi paylaşımı yapmadan, bakiye seçeneklerinden istediğiniz tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda sadece online alanda değil, ihtiyacınız olduğu zaman Paykwik hesabınızı bozdurarak hesabınıza para aktarabilir, reel hayatınızda da para kullanımı yapabilirsiniz. 


Paykwik Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır? 


Paykwik para yatırma işlemi sadece bir kart üzerinden birkaç defa yapılmamaktadır. Tek kullanımlık sanal kart olarak Paykwik hesabınız, bakiyeniz bittiği anda otomatik olarak kullanıma kapanır. Alışveriş alanında sanal kart işlemlerine devam edebilmek için yeni bir hesap cüzdanı almanız gerekecektir. Bunun için gereksiz ve dolaylı işlemlerle ilgilenmeden kolay bir şekilde GSM numaranız ve isim soyisim paylaşmanız yeterli olacaktır. 


Paykwik Puan Avantajları 


Paykwik online alışveriş sistemleri üzerinde kullandıkça avantajları da artan sanal bir karttır. Bu kartta sahip olmak, puanlarınız biriktikçe daha fazla alışveriş yapma şansı elde etmenizi sağlayacaktır. Hemen Paykwik kart alarak, siz de puan avantajlarından yararlanabilir, kısa zamanda karlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Paykwik avantajları için canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçin.