Paykwik İle Para Yatırma Çekme

Paykwik İle Para Yatırma Çekme

Paykwik İle Para Yatırma Çekme


Türkiye’nin en hızlı ve güvenilir bayisinden edineceğiniz Paykwik kart ile para yatırma çekme işlemi sandığınızdan çok daha kolaydır. Online alışveriş sisteminde kişisel bilgilerinizi paylaşmadan hızlı ve güvenilir bir alışveriş için tasarlanmış olan akıllı sanal kart, içiniz rahat bir şekilde ödeme yapabileceğiniz, ihtiyaç halinde nakitte çevirebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. 


Paykwik Online Satın Alma İşlemi 


Paykwik ile para yatırma çekme işlemi yapabilmeniz için öncelikle bayiimizden akıllı sanal kart Paykwi bakiyesi almalısınız. Bunun için öncelikle site üzerinden ihtiyacınız olan bakiye seçeneklerini tıklayarak, dilerseniz canlı destek bölümümüzden de destek alabilirsiniz. 7/24 iletişim kurabileceğiniz Paykwik bayiimizden 5 dakikadan daha az bir sürede sanal kart bakiyesi edinebilirsiniz. 


Paykwik Whatsapp Satın Alma İşlemi


Paykwik whatsapp desteğimiz üzerinden bakiye satın alabilir, dilerseniz paranızın bozdurulmasını sağlayabilirsiniz. GSM numaranız aracılığıyla yapacağınız bu işlem güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşecek, anında size geri dönüş sağlanacaktır. 7/24 paykwik whatsapp aracılığıyla bakiyenizi yeniler, yaşadığınız bir problemle ilgili destek için iletişim kurabilirsiniz. 


Paykwik Para Yatırma İşlemi 


Online sitemiz üzerinden ‘’Canlı Destek’’ sayfasını ziyaret ederek, müşteri temsilcimize bağlanmanız yeterli olacaktır. Paykwik para yatırma çekme işlemleri için ödemek istediğiniz bankanın bilgilerini bizden istemeniz yeterli olacaktır. Sizin bilgilerinizle değil, bizim bilgilerimizle ödeme yaparak anında para yatırma işleminiz güncellenecek alışverişe devam edebileceksiniz. 

İlk aşamadan son aşamaya kadar kolay bir işlem olan bakiye güncelleme işlemi sadece bir kez kullanabileceğiniz bir sanal kart özelliği görmektedir. Bu kart kullanıldıktan sonra online sistemde kendini imha ederek, tekrar bir kullanım imkanı sunmayacaktır. Güvenilir ve hızlı alışveriş için Paykwik akıllı sanal kart ile online alanda istediğiniz kadar alışveriş yapabilir, dolandırılmadan ve bilgilerinizi paylaşmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz. 


Paykwik Para Bozdurma/ Çekme İşlemi 


Paykwik bakiyenizin içinde bulunan ödeme planı Euro kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Paykwik para yatırma çekme işlemleri de Euro kuru üzerinden yapılmaktadır. Bu işlem için kart talebinde bulunduğunuz bayiden, kart kodu talep ederek hesabınıza geri yatırılmasını isteyebilirsiniz. Hiçbir şekilde bilgilerinizi paylaşmadan, Euro kuru günlük ve saatlik hesaplanarak anında kartınıza yatırılacaktır. Online sistemlere güvenli bir başlangıç yapmak için elektronik kart sistemleriyle siz de hemen alışveriş yapmaya başlayabilir, dilerseniz paykwik bozdurma işlemiyle paranızı bizden geri talep edebilirsiniz. Kullanıcının güvenliğini sağlayan kart sistemimizle, banka ödemesi olmadan, bilgi paylaşımı yapılmadan sadece GSM, İsim ve soyisim bilgilerinizle Paykwik kartla tanışın. 


Paykwik Akıllı Sanal Kart Fiyatları 


Tek kullanımlık akıllı kart olan Paykwik, limit aşımı yapmanıza izin vermeden kullanım olanakları sunmaktadır. Bunun için Euro kuru üzerinden kısa sürede ödeme talebi isteyerek istediğiniz kart fiyatını alabilirsiniz. Paykwik para yatırma çekme işlemleri için online sistemimiz üzerinden kart fiyatlarına bakabilir, istediğiniz bakiye seçeneklerini talep edebilirsiniz. 

Kolay kullanım, hızlı erişim ve güvenilir alışveriş kartı olan Paykwik akıllı sanal kart ile online mağazalar, oyun siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden anında alışverişini yap, bakiyen bittiği zaman yeni bir kod talebinde bulunarak yeni bir kart hesabı edin. 


Paykwik Ne Değildir?


Paykwik elektronik kart olarak, internet üzerindeki elektronik para sistemlerine balı değildir. Ödeme ya da borsa kuru gibi bir sistemle bağlantısı bulunmamaktadır. Paykwik akıllı sanal kart olarak, güvenli ödeme sağlar, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan online alışveriş imkanı verir. Paykwik üzerinden elektronik para edinilmez, borsa ve faiz kurlarına katılamazsınız. Güvenli, hızlı ve kolay alışveriş için kullanım olanağı tanımaktadır.